0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

Як вибрати дитячий велосипед, самокат, скейт?

По закінченню зимового періоду, діти, незалежно від віку, чекають перших теплих днів, щоб погуляти на свіжому повітрі, адже після затяжної зими дитячий організм вимагає активності, руху. Забезпечити активне дозвілля дитині можна, купивши транспортний засіб – велосипед, самокат, ролики або скейт.

До процесу вибору і покупки дитячого транспорту слід поставитися серйозно, враховуючи ряд важливих критеріїв. Купити дитячий велосипед від надійного виробника пропонує інтернет-магазин дитячих товарів Lolo.com.ua, в якому представлений величезний вибір трьох / двоколісних конструкцій, скейтів, самокатів, а також моделей колясочного типу з ручкою.

Правила вибору велосипеда

На сьогоднішній день виробники пропонують безліч моделей. Першим транспортним засобом для малюка стане дитячий велосипед з ручкою, який замінить річну прогулянкову коляску, потім триколісний велосипед, а коли коліна дитини починають впиратися в кермо, значить настав час придбання двоколісної моделі. Вибираючи велосипед дитячий, потрібно враховувати:

 • Вік малюка і рівень його фізичного розвитку.
 • Зростання дітей, оскільки від цього безпосередньо залежить діаметр коліс.
 • Позиційність деталей, регулювання яких підвищує комфорт і безпеку того, хто катається.
 • Комплектацію додатковими аксесуарами.

Крім того, не варто нехтувати виробником, які розробляють, випускають дитячі конструкції.

Вибираємо «Пенні борд»

«Пенні борд» або скейт - це популярний вид дитячого транспорту, який допомагає розвинути витривалість, координацію руху, відчуття рівноваги, а також швидкість реакції. Вибираючи скейт для дітей, потрібно врахувати:

 • Вік і фізичну підготовку. Для дітей 3-5 років оптимальним варіантом стане пластикова дека з алюмінієвою рамою, що характеризується легкістю ходу, маневреністю і помірною швидкістю.
 • Довжину / ширину конструкції. Широка дека характеризується хорошою стійкістю, вона ідеальна для стрибків, а вузька більш маневрена і підходить для захоплюючих трюків, закручувань.
 • Матеріал виготовлення, рівень жорсткості коліс, від яких залежить швидкість руху. Скейт з м'якими коліщатками оптимально підійде для скейтбордистів-новачків.

Разом зі ськейтом бажано придбати додаткові аксесуари - шолом, наколінники, налокітники, що захищають від травм, пошкоджень. Купити Пенні борд високої якості можна на сайті lolo.com.ua, де представлений величезний модельний ряд за прийнятними цінами від кращих виробників.

Самокат iTrike (оранжевый)
Код 59160
 
ОТ 904
Самокат SR 2-010-1 (в ассортименте)
Код 57876
 
ОТ 933
Скутер-самокат 2 в 1 Kidigo
Код 64882
 
ОТ 1300
Самокат Maxi JR 3-055-C (в ассортименте)
Код 57884
 
ОТ 553

Купуємо самокат

Самокат - це один з найулюбленіших транспортних засобів активних дітей. На сьогоднішній день виробники пропонують безліч цікавих видів для дітей, починаючи від 2-х років. Купити самокат дитячий можна, відвідавши інтернет-магазин Lolo.com.ua, в якому представлені якісні моделі - від конструкцій з сидінням і батьківською ручкою - до трансформерів-біговелів для старшої дитячої групи. При покупці дитячої конструкції треба враховувати:

 • Вік, рівень фізичної підготовки, зріст.
 • Функціонал моделі.
 • Позиційність елементів, що забезпечують комфорт і безпеку.
 • Діаметр і якість коліс, від яких залежить маневреність і м'якість ходу транспорту.

Для самих маленьких оптимальним варіантом стане самокат з сидінням і ручкою, на наступному етапі підійде триколісний вид, наділений високою стійкістю, і тільки потім можна пробувати кататися на двоколісних самокатах.

Дитячий скейт "Пенні борд" (в асортименті)
Код 74601
653 грн

Вид: скейты

Скейт "пенні", з малюнком (в асортименті)
Код 74600
662 грн

Вид: скейты

Скейт "Пенні борд" з малюнком (в асортименті)
Код 77243
600 грн

Вид: скейты