0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

На товари, придбані в нашому інтернет-магазині lolo.com.ua, поширюється фабрична гарантія від виробника або оптового постачальника.

Обмін, повернення або ремонт товару здійснюється відповідно до «Закону про права споживача» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12).

Ми перевіряємо товар перед відправкою його покупцеві і гарантуємо відсутність явних видів браку або невідповідність заявленій якості.

Якщо куплений у нас товар Вам не підійшов, Ви можете його повернути протягом 14 днів з моменту покупки при наявності чека, цілісної упаковки і відсутності ознак використання (окрім товарів, що не підлягають обміну та поверненню). При поверненні вартість доставки оплачує покупець.

Повернення або обмін товару після закінчення двотижневого терміну покупки здійснюється згідно з чинним законодавством. На практиці гарантійний ремонт виробу проводиться в сервісних центрах, або ми відправляємо його виробнику, який проводить експертизу і, в разі фабричного браку, повертає гроші або робить заміну товару.

Якщо експертизою встановлено, що виріб було зіпсовано в процесі неправильної експлуатації, то всі транспортні витрати несе покупець.