0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

З якого віку можна купувати толокар і до скількох років він потрібен

Починаючі з 9-12 місяців діти стають більш активними. Їм не цікаво сидіти довго на одному місці, граючись. Саме в цей період батьки починають купуваті забави для активного проведення часу дітей. Чудовою іграшкою для активних ігор и прогулянок є машинка-каталка або так званий толокар.

Толокар - це багатофункціональна забава, представлена на ринку різноманіттям моделей. Найчастіше, толокар зустрічається в формі машинки, виконаної в барвистому дизайні, а також оснащеної цікавими опціями. Широкий модельний ряд дещо ускладнює процес вибору конструкції, оскільки батьків дуже часто хвилює питання про те, з якого ж віку можна толокар купувати малюкові.

За твердженням виробників машинки-каталки освоюються дітьми вікової групи 10-36 місяців, проте підбір будь-якої іграшки - це процес тонкий і індивідуальний, який залежить від різних факторів.

Машинки-толокари зі скількох років корисні

Машинка для катания малыша, толокар "Беби трактор"
Код 28913
 
ОТ 476
Веломобиль Rolly Toys Kid Dumper CAT (24179)
Код 40380
 
ОТ 3480

Машинка буде вчасною і однорічному малюку, і трирічній дитині, головне, щоб вона була підібрана з урахуванням зростання і рівня розвитку крихти. Якщо дитині ще не виповнився рік, а він добре ходить, його приваблюють великі машинки, то йому підійде конструкція з високою спинкою, підніжками, батьківською ручкою, яка дозволить батькам катати малюка на толокарі.

Досить часто саме толокар допомагає дитині позбутися страху самостійно ходити - спочатку він штовхає транспорт, спираючись на спинку конструкції, потім із задоволенням возить іграшку за мотузочку, а потім вчиться їздити, відштовхуючись ніжками від землі. Катання на толокарі не тільки захоплююче, але і корисно для дитини, оскільки воно сприяє:

  • Зміцненню м'язів ніжок.
  • Розвитку орієнтира в просторі.
  • Розвитку нових навичок і умінь. Більшість моделей супроводжуються світловими / звуковими ефектами.
  • Тренуванню моторики.

З якого віку можна купувати толокар

Щоб іграшковий транспорт прослужив довго і з користю, слід розуміти, коли саме краще купувати машинку-толокар, до якого віку її можна експлуатувати. Виходячи з практики, толокари цікаві дітям до трирічного віку. Вага маленького водія не повинна перевищувати 27-30 кг. Купуючи машинку необхідно враховувати вагу, ріст і вік малюка, а також звернути увагу на:

  • Габарити, вага машинки. Дитячий транспорт повинен бути легким, що полегшує процес управління.
  • Матеріал виготовлення. Найчастіше толокар виготовляють з ударостійкого пластику з нульовою токсичністю.
  • Функціонал. Нові машинки-каталки оснащені знімними деталями, а також світловими і звуковими опціями.
  • Рівень стійкості транспорту. Якісна машинка повинна бути оснащена спеціальним обмежувачем, який попереджає перекидання конструкції під час активних ігор.

Крім того, прекрасно, якщо толокар оснащений містким багажником для іграшок, оскільки маленькі діти обожнюють складати, ховати різні предмети. Визначившись з тим, з якого віку можна купувати толокар і до скількох років він стане в нагоді, а також знаючи всі критерії вибору, батьки неодмінно придбають найкориснішу машинку-каталку.

Машинка для катання малюка, толокар "Мерседес", 18 міс. +
Код 26493
2 486 грн

Вид: каталки, толокары