0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

Яку брязкальце вибрати для новонародженого?

Брязкальце - це одна з найперших дитячих іграшок. Вона вчить малюка сприймати інформацію не тільки візуально, але і на слух, стимулюючи психоемоційний і загальний фізичний розвиток дитини. Саме тому варто дуже ретельно вибирати такі дитячі аксесуари. Вони обов'язково повинні бути виготовлені з якісного і безпечного матеріалу. Як вибрати брязкальця для новонародженого? Саме про це ми розповімо в нашій новій статті.

Які бувають брязкальця

Навіть в перші тижні життя батьки можуть порадувати свого малюка новою торохтящою іграшкою. Перше знайомство з нею відбувається за допомогою візуального, звукового і тактильного контакту. Щоб визначитися, які брязкальця краще, молодим батькам потрібно знати їх основні види. Вони бувають у вигляді:

  • підвісок;
  • браслетів і шкарпеток;
  • геометричних предметів (кілець, ромбів, квадратів і т.д.);
  • прорізувачів;
  • шурхотілок.
Погремушка Biba Toys "Птички" (107PP)
Код 4043
 
ОТ 65
Дуга на коляску Baby Mix "Клоун" (TE-8215-94)
Код 33063
 
ОТ 446
Погремушка Baby Mix "Солнышко" (TE-8153-22)
Код 32131
 
ОТ 186

Аксесуари у вигляді підвіски можна прикріпити до ліжечка або візку. Вони можуть бути звичайними або в комплекті з музичним елементом. Деякі брязкальця кріпляться до стрічок з тканини з «липучками». Вони легко закріплюються на ручках або ніжках малюка.

 

Особливою популярністю користуються брязкальця-прорізувачі. Вони допомагають дитині пережити нелегкий період прорізування зубів. Форма може бути найрізноманітнішою, одна з розповсюджених - овал, кільце. Всередині може бути охолоджуючий гель. Поверхня брязкальця-прорізувача в міру жорстка, щоб крихітка могла її пожувати і в той же час м'яка, щоб не поранити ясна.

Шурхотілки - це дитячі іграшки з м'якої тканини, всередині яких є матеріал, що шурхотить. Коли малюк буде чіпати таку іграшку, вона буде шарудіти.

Для виготовлення таких дитячих аксесуарів використовують різні сучасні матеріали - силікон, тканини, пластик. Деякі виробники застосовують одночасно різні види матеріалів.

Особливості вибору

Які брязкальця краще для новонароджених? Однозначно, ті, які виготовлені з якісних матеріалів, що не виділяють шкідливі речовини. Важливо, щоб дитячі аксесуари не мали гострих кутів, були досить міцними, щоб витримати удари по різним предметам (швидше за все, немовля буде стукати брязкальця по всьому, що попадеться йому під руку). Також іграшка повинна бути яскравого кольору, щоб привернути увагу дитини. Різнофактурна її поверхні сприятимуть розвитку тактильних відчуттів.

Погремушка-прорезыватель Simba Toys (4013558)
Код 26784
 
ОТ 157
Погремушка 3 в 1 Tiny Love "Банни" (1109400458)
Код 14245
 
ОТ 325
Погремушка Baby Mix "Луна" (SK/101-02)
Код 32100
 
ОТ 62

При виборі зверніть увагу також на внутрішній наповнювач. Від нього буде залежати, які звуки видаватиме іграшка (шурхіт, дзвін, тріск, хрускіт).

Ще один важливий момент: чи можна мити, прати акссесуар? Немовля буде тягнути іграшку в рот, тому необхідно, щоб вона була весь час чистою. Для цього її доведеться мити з милом кожен день.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам вибрати брязкальце для своєї дитини, яка буде радувати і забавляти його своїм звуком.

Брязкальце-підвіска Слоник, Baby Mix
Код 32136
230 грн

Вік: 0+

Матеріал: текстиль

Звуковий супровід: так

Тип: підвіска