0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

Що таке веломобіль і скільки він коштує

У нинішній час діти досить рано стають самостійними – це проявляється навіть в іграшках. Як тільки малюк виростає з віку катання в колясці, як відразу пересідає у власний транспортний засіб - спочатку це толокари, а потім їх починають привабливати всілякі машинки, велосипеди. Враховуючи те, що дитячий транспорт повинен бути максимально безпечним, комфортним, легко керованим, а також відповідати рівню розвитку дитини, виробники розробили і випустили унікальний транспортний засіб для дітей, який зовні схожий з машинкою, а всередині звичайний велосипед, що отримав назву веломобіль.

Що ж таке дитячий веломобіль

Веломобіль - це вид транспорту, що поєднує в собі велосипед і машину. Управляється дитячий веломобіль за допомогою крутіння педалей. На сьогоднішній день, виробники пропонують широкий асортимент дитячих моделей, виконаних у вигляді класичних марок авто, будівельної техніки, спорткарів, де кожен, окремо взятий веломобіль, поєднує в собі багатий функціонал, безпеку, комфорт, простоту управління, а також цікаве дизайнерське виконання. Зустрічаються веломобілі трьох і чотириколісні, проте для самих маленьких водіїв - дітей 3-5 років оптимальним варіантом стане чотириколісний транспорт з більш низьким корпусом.

Різновиди веломобілів для дітей

Якщо говорити про види даного транспортного засобу, то вони діляться згідно дитячому віку на три умовні категорії, а саме:

  • Для дітей від трьох до восьми років.
  • Від семирічного віку і старше.
  • Від п'яти років до підліткового періоду (14-16 років).
Трактор-каталка Falk Baby Farm Master 1081C (зеленый с черным)
Код 39029
 
Нет в наличие
Веломобиль Rolly Toys Farmtrac Deutz Agrotron TTV Warrior (710348)
Код 40381
 
ОТ 8100
Веломобиль KIDIGO Professional (VM3)
Код 50206
 
ОТ 14620
Веломобиль Rolly Toys Kid Zetor Forterra 135 (12152)
Код 40390
 
ОТ 2940

У кожній віковій категорії транспорту регулюється відстань від керма до педалей, що важливо, оскільки діти ростуть. Відрізняються веломобілі кількістю посадочних місць, конструкцією коліс, числом передач. Вибираючи і купуючи такий дитячий транспорт рекомендується звертати увагу на:

  • Вага і габарити моделі. Не потрібно купувати занадто важкий веломобіль, оскільки дитячий організм не потребує надмірних навантажень.
  • Колісну базу, яка повинна забезпечувати плавність ходу, гарну маневреність і високу прохідність. Оптимальним варіантом вважаються колеса, які можна підкачувати, замінювати на нові в разі потреби.
  • Присутність елементів безпеки - дуг, гальм, ременів.
  • Матеріали виготовлення, які повинні бути міцними, екологічними і гіпоалергенними, стійкими до різних погодних умов.

Скільки коштує веломобіль для дітей

Батьків, які підбирають, хочуть купити таку корисну іграшку, як веломобіль, хвилює питання про те, скільки коштують веломобілі для дітей і від чого залежить ціна. Вартість дитячого веломобіля безпосередньо залежить від конструкції, комплектації, функціоналу, дизайнерських рішень і звичайно ж виробника. Катання на веломобілі дозволить дітям поєднати прогулянку з фізичними навантаженнями, а також опанувати корисними навичками управління, ознайомить з правилами дорожнього руху, поліпшить координацію.

Веломобіль Rolly Toys Kid Dumper CAT (24179)
Код 40380
3 480 грн

Вид: веломобили

Веломобіль KIDIGO Childhood (VM1)
Код 50204
3 870 грн

Вид: веломобили

Веломобіль KIDIGO Wow (VM6)
Код 50209
4 900 грн

Вид: веломобили

Веломобіль KIDIGO Harley (VM7)
Код 50210
11 860 грн

Вид: веломобили

Веломобіль KIDIGO El Coche (VM5)
Код 50208
7 440 грн

Вид: веломобили

Веломобіль KIDIGO Freedom (VM2)
Код 50205
6 740 грн

Вид: веломобили