Іграшки на радіокеруванні… Хто про них не мріяв в дитинстві? Адже вони такі цікаві! Керувати ними можна за допомогою спеціального пульта д/у, вони можуть і літати, і їздити, і долати практично будь-які перешкоди на своєму шляху. Скільки можливостей у цих іграшок, які легко приведуть в захват будь-якого малюка! Іграшкові машинки, літаки і вертольоти виглядають майже, як справжні - вони приведуть в захват не тільки дитину, але і дорослого. Якщо ви вирішили порадувати свого малюка таким подарунком, тоді вам потрібно знати, як вибрати іграшку на радіоуправлінні. Про це і читайте наш матеріал.
Переваги іграшкових моделей на радіоуправлінні
Радіокеровані іграшки – це зменшені моделі справжньої техніки. У них теж є спеціальні механізми, які «змушують» конструкцію їхати або летіти. Радіокеровані моделі мають свої переваги:
- Добре розвивають реакцію дитини - адже для управління такою іграшкою потрібно вчасно вирішити, куди повернути, щоб машинка або літачок не зіткнулися з предметами, які є поруч.
- Натискання на кнопки пульта дистанційного керування відмінно тренують дрібну моторику рук.
- Дарують багато позитивних емоцій, дозволяють батькам і дітям відмінно провести час разом на свіжому повітрі.
- Чи не набридають дуже довго.
- Мають світлові і звукові ефекти.
Як вибрати радіокеровану іграшку для дитини
Вибір радіокерованої іграшки повинен складатися з декількох етапів:
- Поцікавтеся, для якого віку призначена модель:
- Для 3-5 років вибирайте моделі з великими деталями, без гострих граней. Дитині сподобається авто, яке може їздити вперед і назад, робити повороти на 360 градусів. Оптимальний варіант - невелика машинка в масштабі 1/8 або 1/10.
- Для дитини від 6 років ідеальним варіантом буде швидке і маневрене авто, яке зможе стати «на диби», з підсвічуванням.
- Підлітку буде цікава модель баггі, монстр, трофі і т.д. Такі іграшки можна використовувати в аматорських змаганнях.
- Визначтеся з моделлю. Спочатку вирішите, яку саме радіокеровану іграшку ви хочете купити, - машинку, вертоліт, танк і т.д. А потім вже робіть другий вибір: якщо це машинка, то яка вона буде - гоночна, позашляховик, звичайна і т.д.
- Виберіть тип двигуна. Найчастіше радіокеровані дитячі товари продаються з електричним мотором або двигуном внутрішнього згоряння. Якщо виберете модель з електромотором, тоді ризик перегріву буде зведений до мінімуму, також не буде вихлопних газів. Живлення такої моделі може здійснюватися від батарейок або акумуляторів, які можна заряджати від мережі. Радіокеровані машинки з двигуном внутрішнього згоряння виготовляють для діток постарше. Вони потужні, можуть розвивати велику швидкість.
- Підберіть тип шасі (для радіокерованих машинок). Якщо дитина любить швидкісні автомобілі, планує, що його іграшкове авто буде їздити по рівній поверхні, тоді зупиняйте вибір на моделі з шасі за типом «Формула-1». Для ігор, в яких потрібно долати нерівності і перешкоди на дорозі, вибирайте тип «Ралі», «Баггі», «Монстр».
- Подивіться, що входить в комплектацію? Найчастіше це сама іграшка, акумулятор або батарейки, зарядний пристрій, пульт дистанційного керування.
- Переконайтеся в якості моделі. Іграшка повинна бути виготовлена з міцного пластику, в її конструкції можуть бути металеві елементи. Корпус машинки повинен бути досить міцним, щоб витримати зіткнення з навколишніми предметами.
Іграшки на радіокеруванні - оригінальні та цікаві. Вони надовго заволодіють увагою дитини, з ними буде цікаво грати навіть дорослим.