0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

Трюковий самокат. Що це таке і навіщо він потрібен?

Трюковий самокат мабуть, найбільш затребувана модель дитячих самокатів, яка купується частіше інших. Давайте розберемося, які самокати називають трюковими і чому.

Трюковий - це самокат з міцною металевою рамою і маленькими колесами. На таких самокатах можна здійснювати різні трюки: стрибки, перевороти і т.д. Такий самокат не розвиватиме велику швидкість, але зате він має прекрасну маневреність і стійкість, витримує удари і падіння.

Трюкові самокати найчастіше купують для хлопчиків від 7 років і старше. Однак і дівчаткам також подобаються ці моделі самокатів, так як вони міцні і стійкі.

Чим трюковий самокат відрізняється від інших моделей самокатів? Як правило, рама і платформа таких самокатів робиться з металу, з міцного і легкого алюмінієвого сплаву. Це робить трюкові самокати стійкими до ударів, стрибків, падінь з висоти.

Наші магазини Лоло мають в своєму асортименті кілька моделей трюкових самокатів. Для Вашої зручності ми розмістили популярні моделі під цією статтею. Все самокати, які ми продаємо в наших магазинах, продаються вже не перший рік і перевірені часом.

 

Трюковий самокат Tornado, Scale Sports (білий)
Код 88223
1 998 грн

Максимальне навантаження: до 80 кг

Вік: 6+