0
Ваш кошик порожній!

Ви ще не вибрали жодного товару.

Коляска трансформер. Що це?

Вибирати дитячу коляску батьки починають незадовго до появи малюка на світ або незабаром після його народження, оскільки вона входить в список найнеобхідніших аксесуарів для новонародженого. Зіткнувшись з великим вибором моделей, недосвідчені батьки губляться, не розуміючи яка коляска краще, комфортніше, надійніше.

Купуючи транспортний засіб, краще віддавати перевагу всесезонній функціональній конструкції, яка прослужить не один рік. До таких відноситься коляска трансформер. Незважаючи на порівняно недовгу історію існування коляска-трансформер завоювала повагу дбайливих батьків, які купують своїм малюкам найкраще і якісне.

На сьогоднішній день, виробники пропонують кілька типів транспорту, що трансформується - чотириколісні і триколісні види. Щоб зрозуміти, наскільки зручно, вигідно купувати саме коляску-трансформер, необхідно зрозуміти, що вона собою являє, які її особливості та переваги.

Дитяча коляска трансформер - що це

Коляска-трансформер - це конструкція, що складається з двох модифікацій, які настільки функціональні, що здатні перетворити її в два транспортних засоби - люльку, розраховану на дітей 0-6 місяців, і прогулянкову коляску для дітей до трирічного віку.

Така коляска ідеально підходить батькам, що розумно підходять до витрат, оскільки замість двох окремих колясок, досить купити модель-трансформер. Серед особливостей конструкцій варто виділити:

  • Практичність. Дитяча коляска, розрахована на дітей від народження до 3-4-х років підійде для експлуатації в будь-який час року.
  • Простоту трансформації. Щоб прогулянкову модель перетворити в люльку, досить розкласти горизонтальну спинку і встановити конверт-перенесення.
  • Позиційність деталей. Спинка коляски може встановлюватися в трьох-чотирьох положеннях, що важливо для хребта дитини. Варто відзначити також батьківську ручку, яка є перекидною, що дозволяє возити дитину в двох напрямках. У найновіших моделей регулюється кут нахилу, висота і довжина ручки.
  • Вдосконалену колісну базу. У більшості колясок масивні поворотні колеса, що забезпечують м'який хід по будь-якій поверхні. Найкращим варіантом вважаються надувні колеса.
  • Ергономічність люльки-переноски, яка має жорстке днище, високі захисні бортики, зручні ручки для перенесення.
  • Багату комплектацію. Залежно від моделі, коляска може бути укомплектована батьківської сумкою, дощовиком, утепленим чохлом, москітною сіткою і матрасиком.
Коляска-трансформер Trans Baby Яся (в ассортименте)
Код 42906
 
ОТ 3197
Коляска-трансформер Trans Baby Dolphin (в ассортименте)
Код 42908
 
ОТ 2363
Коляска-трансформер Trans Baby Rover (в ассортименте)
Код 36930
 
ОТ 4726
Коляска-трансформер Trans Baby Prado (в ассортименте)
Код 42905
 
ОТ 5280

Відрізняються коляски-трансформери, пропоновані європейськими та вітчизняними виробниками, не тільки дизайнерськими рішеннями, але і конструкцією рами, кріпленням коліс, типом амортизації, габаритами. Саме багате розмаїття варіантів ускладнює вибір. Щоб швидко купити оптимальну і комфортну коляску-трансформер досить знати головні критерії вибору.

Коляска трансформер - як вибрати?

Зробити правильний вибір турботливим батькам допоможе певний покроковий алгоритм дій під час покупки, а саме:

  • Вивчити і перевірити механізм трансформації.
  • Ознайомитися з параметрами і вагою конструкції. Незважаючи на деяке ускладнення, моделі легко поміщаються в ліфт, що зручно для тих, що живуть в багатоповерхових будинках.
  • Звернути увагу на рівень жорсткості каркаса спинки.
  • Оцінити глибину люльки, в якій малюкові в зимовому одязі повинно бути просторо.

Крім того, потрібно поцікавитися функціональністю виробу, додатковою комплектацією, дизайном, а також виробником.